Koordynatorzy placówek

Przydział placówek dla koordynatorów – pracowników PPP1 w S-cu w roku szk. 2017/2018

l.p.

Imię i nazwisko pracownika PPP1

Placówka

1.

Jolanta Łebek

CKZiU, ul. Kilińskiego 25

2.

Urszula Borowiec-Szewczyk

Szkoła Podstawowa nr 11,

ZDZ Sosnowiec/ OHP Sosnowiec

3.

Anna Kacprzyk

Szkoła Podstawowa nr 12 (z oddz. gimnazjum), 19,

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 5 „Twoja Przyszłość” (z oddz. gimnazjum i oddz. przedszkolnym „Skrzaty z przyszłością”)

Pierwsze Akademickie Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące

4.

Iwona Natkaniec

Szkoła Podstawowa nr 6 (z oddz. gimnazjum)

II Liceum Ogólnokształcące

5.

Małgorzata Węgrzynowicz-Gruszka

Szkoła Podstawowa nr 8

III Prywatne LO „Szkoły Otwartego Myślenia” (z oddz. gimnazjum)

Gimnazjum nr 13

6.

Małgorzata Worytko

IV Liceum Ogólnokształcące (z oddz. gimnazjum)

Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1

Przedszkole Miejskie nr 2

Przedszkole „Baby Planet”

7.

Teresa Słowik

Przedszkole Miejskie nr 3, 5, 50, 19,

Zespół Opiekuńczo-Wychowawcy nr 3

8.

Małgorzata Smolarek

Przedszkole Miejskie nr 27, 55 z Oddziałami dla Dzieci Specjalnej Troski

Centrum Edukacyjne „Tulipanów”

Przedszkole „Bajkowo i sportowo”

9.

Sylwia Jagieła

Szkoła Podstawowa nr 3 (z oddz. gimnazjum)

Szkoła Podstawowa nr 27

Katolicka Szkoła Podstawowa

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

10.

Magda Jankowska-Migdał

Szkoła Podstawowa nr 30 (z oddz. gimnazjum)

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 48 (z oddz. gimnazjum)

III Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego

Zespół Szkół Specjalnych nr 4

11.

Agnieszka Musiał

Zespół Opiekuńczo-Wychowawcy nr 1, 2,

Szkoła Podstawowa nr 1, 18

12.

Anna Bimczok

---

13.

Barbara Kańtoch

Szkoła Podstawowa nr 4,10,

14.

Ida Wendel

Szkoła Podstawowa nr 17 (z oddz. gimnazjum),

Prywatna Szkoła Podstawowa „Atena”

VI Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące „Atena”

15.

Maria Szelewa

Żłobki Miejskie,

CKZiU, ul. Grota Roweckiego 64 (z oddz. gimnazjum)

16.

Gabriela Boujmil

Przedszkole Miejskie 15,

ZSEiI (Technikum nr 8 z oddz. gimnazjalnym, Branżowa Szkoła I Stopnia)

17.

Marta Ciszewska

Przedszkole Miejskie 12,25

Przedszkole „Bolek i Lolek”

Szkoła Podstawowa nr 45

VI Liceum Ogólnokształcące

18.

Agnieszka Rzepiela

Szkoła Podstawowa nr 22

Katolickie Liceum Ogólnokształcące „KANA” (z oddz. gimnazjum)

Niepubliczne Policyjne Liceum Ogólnokształcące „AS” (z oddz. gimnazjum)

19.

Agata Pieniążek

Przedszkole Miejskie 22, 29,56

Przedszkole „Calineczka”

Przedszkole „Elfik”

20.

Daria Wiernek

Przedszkole Miejskie 11, 28, 47

Przedszkole „Promyczek”

Przedszkole „Wesołe Przedszkole”

21.

Joanna Śliwińska-Kocięcka

Przedszkole Miejskie 18, 30, 57

Przedszkole „Akademia Kolorowych Podróży”

Przedszkole „Radosna Wyspa”

Biuletyn Informacji Publicznej

Uwaga: Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o plikach cookies